Masina de slefuit unghiulara Casals VAG50/115
Casals
Cod produs: 45230
1320
-77%
300
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Caracteristici generale
Tip masinii: unghiulara
Consum de energie: 500 W
Max. turatia discului: 11000 rot/min
Max. diametru disc: 115 mm
Ax: M14
Alimentare: de la retea
Miner suplimentar: da
Specificatii: blocarea butonului de pornire
Greutate: 1.5 kg
 In  Chișinău  pe strada
-  Albishoara 38A  si  strada. Lunca Bîcului 41/1