Masina de gaurit si insurubat cu percutie Casal VPLI18M-2
Casals
Cod produs: 45225
4900
--2040816227%
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Caracteristici generale
Tip instrument: masina de gaurit si insurubat cu percutie
Numar de viteze: 2
Alimentare: acumulator
Turatia de mers in gol: 450-1500 rot/min
Max. diametru de gaurire (lemn): 25 mm
Max. diametru de gaurire (metal): 10 mm
Max. diametru de gaurire (beton): 10 mm
Acumulator
Tensiune acumulator: 18 V
Durata incarcarii: 1 ore
Informatii suplimentare
Pachetul: case, acumulator suplimentar
Greutate: 1.2 kg
 In  Chișinău  pe strada
-  Albishoara 38A  si  strada. Lunca Bîcului 41/1