Masina de slefuit unghiulara Casals VAX20/230S
Casals
Cod produs: 45231
2950
-90%
300
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Caracteristici generale
Tip masinii: unghiulara
Consum de energie: 2000 W
Max. turatia de mers in gol a discului: 6500 rot/min
Max. diametru disc: 230 mm
Ax: M14
Alimentare: de la retea
Tensiune: 230 V
Specificatii: blocarea butonului de pornire, rotirea minerului, pornire lina
Greutate: 5.4 kg
 In  Chișinău  pe strada
-  Albishoara 38A  si  strada. Lunca Bîcului 41/1