Masina de gaurit cu percutie Casals VT750REAM
Casals
Cod produs: 45228
1600
-81%
300
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Caracteristici generale
Tip instrument: masina de gaurit cu percutie
Alimentare: de la retea
Diametru mandrina: 13 mm
Max. turatia de mers in gol: 2800 rot/min
Consum de energie: 750 W
Max. diametru de gaurire (lemn): 40 mm
Max. diametru de gaurire (metal): 13 mm
Max. diametru de gaurire (beton): 20 mm
Specificatii: revers
Greutate: 2 kg
 In  Chișinău  pe strada
-  Albishoara 38A  si  strada. Lunca Bîcului 41/1