Masina de gaurit cu percutie Casals VT650REA
Casals
Cod produs: 45227
1700
-82%
300
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Caracteristici generale
Tip instrument: masina de gaurit cu percutie
Alimentare: de la retea
Max. turatia de mers in gol: 3000 rot/min
Consum de energie: 650 W
Max. diametru de gaurire (lemn): 30 mm
Max. diametru de gaurire (metal): 13 mm
Max. diametru de gaurire (beton): 16 mm
Reverse: da
Greutate: 1.75 kg
 In  Chișinău  pe strada
-  Albishoara 38A  si  strada. Lunca Bîcului 41/1