Ridicator hidraulic Launch Launch TLT240SB 4т 220V
arrow
arrow
Launch
Cod produs: 68349
36000
-4%
34500
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Elevator auto cu 2 coloane, 4 tone
Avantaje:
  • Sistem bilateral de deblocare manuală pentru o utilizare sigură.
  • Cablurile și conductele de ulei sunt complet ascunse, oferind un aspect curat și ordonat.
  • Cutia de comandă de 24V, cu protecție IP54, crește siguranța operatorului.
  • Tampoanele din cauciuc protejează ușile mașinii împotriva deteriorării.
  • A trecut testul de încărcare dinamică la 115% și testul de încărcare statică la 150%.
  • Certificat CE.
  • Pentru modelul SC sunt disponibile variante de instalare simetrică și asimetrică.
Specificații tehnice:
  • Capacitate de ridicare: 4000 kg
  • Înălțime de ridicare: 1850 mm
  • Înălțime minimă: 110 mm
  • Timp de ridicare: 50 sec
  • Timp de coborâre: ≥20 sec, ≤40 sec
  • Lățime de trecere: 2486 mm
  • Lățime totală: 3370 mm
  • Înălțime totală: 2860 mm
  • Putere motor: 2,2 kW
  • Tensiune alimentare: 380V / 3 faze sau 220V / 1 fază
  • Nivel de zgomot: 75 dB
  • Presiune de lucru a uleiului: 16 MPa