Panou solar Monocristaliс Risen Titan RSM132-8-660M , 660W
arrow
arrow
Cod produs: 63722
4.800
-31%
3300
MDL
Descriere și caracteristici
Descriere produs
Panou solar monocristalin Risen Titan RSM132-8-660M, 660W
Specificații:
- Model - RSM132-8-660M
- Putere de vârf (W) - 660 /
- Tensiunea maximă de alimentare - 38,12 (V)
- Amperaj maxim - 17,32 (A)
- Tensiune fără sarcină - 45,75 (V)
- Curent de scurtcircuit - ISC (A) - 18,33
- Eficiență % - 21,2
- Puterea de ieșire Intervalul admisibil - 0-+5
- STC - Radiație 1000 W/m², temperatura camerei 25 ℃, masă de aer AM1,5
- Temperatura de funcționare -40~+85 ℃
- Tensiunea maximă a sistemului - DC1500V
- Valoarea nominală maximă a siguranțelor - 30A