Invertor solar de retea DEYE SUN-12K-G05, 12 kWt, trifazat. On-grid
arrow
arrow
Product Code: 63698
28000
-34%
18500
MDL
Description and characteristics
Product description
Invertor solar de retea DEYE SUN-12K-G05, 12 kW, trifazat.
- Invertor fotovoltaic cu conexiune la rețea
- Model - SUN-12K-GO5
- Max. Putere de intrare DC - 15,6 kW
- Max. Tensiune de intrare OC - 1000 V
- Intervalul de tensiune MPPT - 200-850V
- Curent maxim de intrare DC - 2×13A
- Curent maxim de intrare în scurtcircuit - 2×19,5 A
- Tensiunea nominală a rețelei de curent alternativ - 3U/N/PE 230/400V
- Frecvența nominală a rețelei de curent alternativ - 50/60 Hz
- Putere nominală de ieșire a puterii de curent alternativ - 12kW
- Max. Putere activă - 13,2 kW
- Max. Putere de ieșire aparentă - 13,2 kVA
- Max. Curent de ieșire CA - 19,1 A
- Factor de putere - -0,8~+0,8
- Interval de temperatură de funcționare - - -25°C~ +65°C